Twoje usługi
Z tego poziomu możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich usług

 

Nie możesz znaleźć ?
Szukaj tutaj:

Pakiet aplikacji biurowych

Udostępnianie i przesyłanie dużych plików, kalendarz, książka adresowa, bezpieczny wewnętrzny komunikator dla Twojej firmy a to wszystko z poziomu przeglądarki i dostępne z każdego miejsca na świecie.

Oferujemy Państwu:

Udostępnianie i przesyłanie dużych plików

Przesyłanie dużych plików poprzez załączanie ich do wiadomości e-mail, może spowodować problemy z ich wysyłaniem.
Rozwiązaniem jest własna chmura do przechowywania plików, które w szybki i bezpieczny sposób można udostępnić. Wystarczy przekazać login i hasło a klient uzyska bezpieczny dostęp do zgromadzonych danych. Chmura pozwala również na udostępnianie klientom plików zabezpieczonych hasłem, z ograniczonym czasem ważności, bez konieczności logowania.

Kalendarz

Zarządzanie własnym terminarzem za pomocą webowego kalendarza. Kalendarz umożliwia wprowadzanie ważnych wydarzeń, spotkań oraz powiadamiania o nich współpracowników.

Książka adresowa

Prowadzenie książki adresowej umożliwia dodawanie i usuwanie danych kontaktowych oraz współdzielenie ich z innymi użytkownikami.

Bezpieczny wewnętrzny komunikator

Dostęp do wewnętrznego komunikatora to bezpieczny sposób na komunikację pomiędzy pracownikami w firmie. Jest wspaniałą alternatywą dla np. Skype, który przetrzymuje korespondencję i poufne dane na własnym serwerze, co może prowadzić do ataków i kradzieży danych.

Formularz kontaktowy

Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu.

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.