Twoje usługi
Z tego poziomu możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich usług

 

Nie możesz znaleźć ?
Szukaj tutaj:

Komunikaty techniczne

W dniu dzisiejszym (15 kwietnia) część klientów może odczuć problemy z dostępem do swoich skrzynek e-mail – nasi technicy pracują nad problemem – postaramy się go rozwiązać jak najszybciej. Za utrudnienia Przepraszamy.

Szanowni Państwo Informujemy, że w nocy z soboty na niedzielę, 30/31 stycznia 2021 r. w godz. 23:00 6:00, będą prowadzone prace serwisowe w naszej serwerowni. Z tego powodu mogą wystąpić krótkie (około 10 minutowe) przerwy w działaniu niektórych usług.

W dniu dzisiejszym (22 maja) część klientów może odczuć problemy z dostępem do swoich skrzynek e-mail – nasi technicy pracują nad problemem – postaramy się go rozwiązać jak najszybciej. Za utrudnienia Przepraszamy.

W dniu 27 marca 2019 o godzinie 13:09 nastąpiła niezaplanowana awaria u naszego nadrzędnego dostawcy. Do godziny 15:15 możecie Państwo odczuć problemy z dostępem do niektórych usług. Za utrudnienia przepraszamy.

W dniu dzisiejszym tj. 25.01.2019 ok godziny 11:00 zauważyliśmy zwiększony ruch na naszych serwerach związany z atakiem DDoS. Klienci posiadający swoje konta na hostingu współdzielonym mogą odczuć przerwy w działaniu stron www. Jednocześnie informujemy, że serwery hostingowe w usługach VPS działają bez przerwy.

W dniu dzisiejszym tj. 8 stycznia 2019 zauważamy zwielokrotnione skutki ataków DDoS na nasze serwery możliwe są chwilowe problemy z wysyłką wiadomości. Za utrudnienia Przepraszamy.

Cześć z naszych klientów otrzymała fałszywe maile dotyczące weryfikacji mail.

Prosimy nie klikać w zamieszczony tam link.

Informujemy, że firma Provider sp. z o.o nie prowadzi weryfikacji adresów mail

 

 

Temat fałszywej wiadomości :

Twoje konto e-mail zostało tymczasowo zawieszone.

Treść:

Ma to na celu poinformowanie wszystkich użytkowników poczty e-mail (), że aktualizujemy nasz system. Pamiętaj, aby wziąć udział w tym procesie weryfikacji, aby potwierdzić, że poczta e-mail z Twojej sieci jest aktywna. Jeśli te instrukcje nie będą przestrzegane, możemy natychmiast usunąć informacje z naszej bazy danych. KLIKNIJ TUTAJ, aby Twój adres e-mail był aktywny i aktualny.
Dziękuję za zrozumienie
© 2018 .